Замовити в 1 клік
Вода питна "Утренняя роса"   18,9 л
50 грн
Вода природна питна "Aqua Naturale" 18,9 л
60 грн
Мінімальне замовлення від 2-ох бутлів
Мені можна не дзвонити для підтвердження замовлення
Я погоджуюсь з Правилами користування, Політикою конфіденційності та Угодою на збирання та обробку персональних даних
Сума: 0 грн

Договір публічної оферти

  1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Нижченаведений текст є Договором між інтернет-магазином aquanaturale.com.ua, надалі “Продавець”, і користувачем послуг інтернет-магазину, незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа підприємець), надалі «Покупець».

1.2. Цей Договір визначає умови покупки води, напоїв та супутньої продукції, надалі «Товар», Покупцем через інтернет-магазин Продавця.

1.3. Договір є публічним згідно зі ст. 633 та ст. 641 Цивільного кодексу України та є еквівалентом “усної угоди”, та має належну юридичну силу.

1.4. У відповідності зі ст. 642 Цивільного Кодексу України повним і беззастережним прийняттям умов цього договору-оферти, що підтверджує укладення Договору на запропонованих умовах, є факт здійснення Покупцем оплати вартості замовленого на сайті інтернет-магазину (або в інший спосіб) товару.

1.5. У цій оферті, якщо контекст не вимагає іншого, наведені нижче терміни мають такі значення:

“Інтернет-магазин” – сайт Продавця, створений для укладення Договорів роздрібної та оптової купівлі-продажу, після ознайомлення Покупцем із запропонованим Товаром Продавця на фотознімках дистанційним способом.

“Продавець” – організація, незалежно від її організаційно-правової форми, та/або фізична особа-підприємець, який здійснює продаж товару.

“Товар” – продукція, пропонована до продажу і розміщена на сайті aquanaturale.com.ua.

“Покупець” – фізична та/або юридична особа, яка здійснює замовлення на сайті aquanaturale.com.ua.

“Одержувач” – фізична та/або юридична особа, визначена Покупцем, яка повинна отримати замовлений Товар.

“Акцепт” – повне і беззастережне прийняття Покупцем умов Договору.

“Замовлення” – окремі позиції з асортиментного переліку товару, зазначені Покупцем при оформленні заявки на сайті.

  1. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

2.1. Продавець здійснює продаж і доставку Товару згідно з чинним прейскурантом, опублікованим на сайті aquanaturale.com.ua, а Покупець оплачує та приймає Товар відповідно до умов цього Договору.

  1. ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

3.1. Формування замовлення

3.1.1. Замовлення приймаються через сайт aquanaturale.com.ua та обробляються в робочий час Продавця.

3.1.2. Вартість замовлення Товару включає доставку до Одержувача і не оплачується окремо.

3.1.3. При оформленні замовлення Покупець повинен максимально точно вказати дані Одержувача. Невірна інформація, надана покупцем, може перешкодити виконанню замовлення. У такому разі доставка відкладається до моменту уточнення коректних даних Одержувача.

3.2. Порядок оплати замовлення

3.2.1. Оплата замовлення означає згоду Покупця на укладення цього Договору з Продавцем.

3.2.2. Покупець оплачує вартість замовлення за Договором шляхом перерахування грошових коштів на розрахунковий рахунок Продавця. Датою оплати вважається день надходження грошових коштів на рахунок Продавця.

3.2.3. Ціни на будь-які позиції Товару, зазначені на сайті aquanaturale.com.ua, є чинними на момент здійснення замовлення.

3.2.4. Покупець має право підтвердити або анулювати замовлення до того моменту, поки воно не оплачено.

3.2.5. Замовлення приймаються до виконання тільки після надходження грошових коштів на рахунок Продавця, за винятком вибору способу оплати «Оплата кур’єру при доставці».

3.2.6. Покупцеві повідомлення про оплату замовлення надсилається на електронну адресу, що була вказана при оформленні замовлення.

3.2.7. Послуги платіжних систем, терміналів Покупець оплачує додатково.

3.3. Умови доставки замовлення

3.3.1. При оформленні замовлення Покупець повинен заповнити всі обов’язкові поля форми замовлення.

3.3.2. Доставка замовлення виконується за попереднім погодженням з одержувачем по телефону, що вказаний покупцем в замовленні, якщо не було вказано, що можна не дзвонити для підтвердження замовлення.

  1. ТЕРМІН ВИКОНАННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

4.1. Термін виконання замовлення залежить від місця розташування одержувача.

4.2. Замовлення вважається виконаним у момент його передачі Одержувачу/Покупцю та/або його довіреним особам.

4.4. Угода між Продавцем і Покупцем діє з моменту його укладення до моменту доставки замовлення Одержувачеві/Покупцеві або його довіреним особам.

  1. УМОВИ ПОВЕРНЕННЯ І ОБМІНУ

5.1. Продовольчі товари

5.1.1. Перелік продукції, що не підлягає обміну (поверненню), затверджується Кабінетом Міністрів України. Відповідно до Постанови КМУ від 19.03.1994 р. № 172 «Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів» продовольчі товари (напої, їжа, дитяче харчування та ін.) належної якості не підлягають обміну чи поверненню.

5.1.2. У разі придбання споживачем харчового продукту неналежної якості він підлягає заміні на харчовий продукт, який придатний до вживання, або споживачу повертаються сплачені ним кошти за наявності документа, що підтверджує факт придбання харчового продукту.

5.1.3. Нарікання за якістю вод приймаються відразу після відкриття пляшки при дотриманні до моменту відкриття, умов зберігання та надання кришки зі стікером з датою розливу.

5.2. Непродовольчі товари

5.2.1. Відповідно до ст. 9 Закону «Про захист прав споживачів» покупець має право обміняти придбану продукцію належної якості на аналогічну, якщо вона не задовольняє його за формою, габаритами, кольором, розміром або з інших причин не може бути використана за призначенням.

5.2.2. При придбанні супутнього обладнання неналежної якості, повернення та обмін можливе при дотриманні наступних умов:

з моменту покупки минуло не більше 14 днів;

товар не використовувався;

не пошкоджено заводське пакування, збережено товарний вид товару, його споживчі властивості, усі пломби, ярлики тощо;

зберігся розрахунковий документ, який споживач отримав разом із товаром;

товар не входить до переліку товарів, що не підлягають обміну.

5.2.3. При придбанні непродовольчого товару неналежної якості, який є несправним або з дефектом і не може забезпечити виконання своїх функціональних властивостей, Покупець має право повернути або обміняти товар після отримання висновку фахівців Продавця. Для цього необхідно звернутися до call-центру за телефонами +38 (067) 610-95-95, +38 (066) 331-90-60, +38 (056) 736-2-777 або написати на електронну пошту: voda6109595@gmail.com

  1. ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ. АВТОРСЬКІ ПРАВА

6.1. Послуги та всі права, викладені у цьому документі, виступають та залишаються власністю Продавця. Ні ці Правила, ні використання Покупцем Послуг не передають та не надають Покупцю права: на Послуги або пов’язані з ними права; і використання фірмового найменування, логотипів, найменувань продуктів чи послуг, торгових марок чи знаків обслуговування Продавця чи її ліцензіарів чи посилань на них без відома Продавця.

6.2. Продавець забороняє Покупцям комерційне або некомерційне використання матеріалів повністю або частково будь-яким способом (у тому числі відтворення, представлення, адаптацію, модифікацію, оприлюднення, передачу, спотворення, інтеграцію в інший веб-сайт тощо). У разі потреби використання матеріалів Покупці можуть звернутися до Продавця з відповідним запитом, надіславши його через форми зворотнього зв’язку.

6.3. У разі порушення прав інтелектуальної власності на Матеріали інтернет-магазину Покупцями або третіми особами Продавець має право вжити всіх доступних заходів щодо захисту порушених прав, у тому числі звернутися за захистом прав у судовому порядку.

  1. ТЕРМІН ДІЇ ДОГОВОРУ. ПОРЯДОК ВНЕСЕННЯ ЗМІН

7.1. Акцепт Оферти Покупцем є підтвердженням укладення Договору за умовами Оферти.

7.2. Договір набирає чинності з моменту оплати замовлення Покупцем і є чинним до моменту виконання Продавцем зобов’язань за цим Договором.

7.3. Продавець має право вносити зміни в текст цього Договору на свій розсуд у будь-який момент і без попереднього повідомлення Покупця. Актуальна (чинна) редакція Договору завжди доступна на сайті.

7.4. Покупець погоджується і визнає, що внесення змін до Оферти тягне за собою внесення цих змін в укладений вже чинний Договір між Покупцем і Продавцем; зміни в Договорі набирають чинності з такими змінами в Оферті.

  1. КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

8.1. Продавець гарантує збереження таємниці інформації, що її Покупець вказує при реєстрації або при оформленні замовлення.

8.2. Продавець гарантує, що персональні дані не будуть використані в корисливих цілях, на сторонніх ресурсах або для поширення спаму.

8.3. При оформленні замовлення Покупець дає згоду на обробку своїх персональних даних, що зберігаються в базі Продавця виключно для ідентифікації Покупця/Одержувача при повторних замовленнях і для коректного їх виконання. При відмові Покупцем Продавець не зможе відповідним чином провести замовлення.

  1. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

9.1. Продавець несе всі ризики, пов’язані з втратою або пошкодженням товару до моменту його передачі Покупцеві.

9.2. Одержувач або той, хто прийняв товар в момент відсутності Одержувача, несе всі ризики, пов’язані з втратою або пошкодженням товару з моменту його приймання.

9.3. Продавець вправі передавати свої права та обов’язки щодо виконання замовлень третім особам, не звільняючись від відповідальності.

9.4. Продавець не несе відповідальність:

– за несвоєчасно або неналежно надані послуги, якщо така ситуація була викликана обставинами, незалежними від Продавця, такими як (але не обмежуючись ними): збої, що виникають у телекомунікаційних та/або енергетичних мережах; дії шкідливих програм; недобросовісні дії третіх осіб;

– за збитки/упущену вигоду, заподіяні Покупцю або третім особам внаслідок використання або неможливості використання того чи іншого сервісу;

– за будь-які пошкодження програмного та/або апаратного комплексу Покупця, що виникли внаслідок корисування послугами інтернет-магазину. Клієнт самостійно несе відповідальність за забезпечення безпеки свого комп’ютера на предмет шкідливого програмного забезпечення (шпигунських програм) та безпеку передачі даних через Інтернет у зв’язку з цим.

– за випадкове пошкодження будь-якого майна Покупця, пов’язане із пошкодженням Товару Продавця з моменту фактичної передачі Товару Покупцю від представника Компанії;

– невиконання та/або неналежне виконання зобов’язань, що сталося внаслідок обставин непереборної сили (землетрус, повінь або інші стихійні лиха), що перешкоджають виконанню Продавця своїх зобов’язань;

– за порушення порядку обробки персональних даних та розголошення конфіденційної інформації особами-партнерами Продавця, що надають супутні послуги Клієнтам Продавця або є агентами Продавця.

9.5. Відповідальність Сторін в інших випадках визначається відповідно до законодавства України.

9.6. Сторони погоджуються, що будь-які спірні ситуації, вирішення яких не вдалося досягти шляхом переговорів, вирішуються відповідно до чинного українського законодавства.

0
Кошик
Ваш кошик порожній.Повернутися до магазину

Уважаемые клиенты!
Мы продолжаем работу в штатном режиме, сохраняем прежние цены на продукцию, однако переходим на сокращенный график.
С 15 марта 2022 года доставка воды осуществляется по понедельникам, средам и пятницам.